این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

ساخت اولین سیگار برگ در ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(20 رای‌ها)

و سرانجام رویا به واقعیت تبدیل شد !!!
بعد از گذشت زمانی طولانی در حدود ۸ سال ، پروسه تحقیق و کسب تجربه و تهیه امکانات و مواد اولیه لازم ، بالاخره اولین سیگار برگ دست پیچ شده Handrolled در ایران توسط انجمن پاسارگاد تاباک به مدیریت جناب آقای رحیمی ( ماسترو رحیمی ) تهیه شده از بهترین برگ های توتون کوبایی ، رونمایی و روانه بازار مصرف شد .
سیگاری از خانواده سیگار های Parejo با فرمت Corona .
می توان آن را بسان بچه شیری دانست ! که هم ظاهری مهربان و کوچک و دلفریب دارد و هم در عین حال درونی غرّان که نشان از شیر ژیان نهفته در آن دارد .
سیگاری است مناسب تمام سلیقه ها !
هم مناسب افرادی که تازه به دنیای سیگارهای کوبایی وارد شده اند که می توانند با انتخاب این سیگار با کیفیت و سطح بالای سیگاری های کوبایی آشنا شوند !
و هم مناسب کهنه کاران این وادی ! که با انتخاب این سیگار دنیای آشنای سیگار های کوبایی با ویژگی های خاص خود ، برایشان تکرار می شود و لحظات لذت بخشی را با اسموک این سیگار تجربه خواهند کرد .
دارای قدرت و قوام و گیرایی مناسب با طعم و عطری شیرین و قندی همراه با ترکیبی از کاکائو و قهوه و بوی نمناک خاک که شما را به دنیای کودکی و بوی حیاط آب پاشی شده بعد از ظهر خانه پدری می اندازد !!!
البته این پروفایل طعمی برای دوستان حرفه ای و آشنا با روش ها و متدهای کشیدن سیگار و همچنین مطلع از دنیای توتون قابل درک و احساس است و خب برای دوستان تازه کار و کسانی که صرفا جهت داشتن تجربه مصرف سیگار برگ بدون ریزه کاری مربوط به آن وارد این دنیا شده اند ، طعمی خاکی با کمی تندی و تلخی خاص سیگارهای کوبایی بهمراه مقدار زیادی نیکوتین دریافت خواهد شد .
دارای سایز و فرمتی مناسب که هم طرف داران سیگار های بزرگ را راضی نگه میدارد و هم مناسب کسانی است که سیگار های کوچک می پسندند .
نکته جالب در اینجاست که این سیگار ، جزء آن دسته از سیگارهایی است که جهت ساخت آن برگ های توتون علاوه بر گذراندن پروسه کهنه شدن در کارخانه مادر ، در کشور کوبا ، بعد از تهیه و ساخت آن در ایران نیز ، چند سالی در محیط و شرایط مناسب ، نگهداری و کهنه شده اند که این امر باعث بالا رفتن کیفیت این محصول شده است و بعنوان سیگاری ارزنده و در شان یک ایرانی روانه بازار مصرف شده .
به دلیل تراکم بالای این سیگار شاید نیاز به اسموکی با فشار بیشتر و یا استفاده از متد های خاص جهت ایجاد مسیر هوایی مناسب ، باشد .
مناسب جهت مدت زمانی در حدود ۵۰ تا ۶۰ دقیقه اسموک .
سازنده : دست پیچ تهیه شده در ایران:
طول : ۱۲۹ میلی متر
وزن : ۸/۴۶ گرم
رینگ گیج : ۴۲
فرمت : کرونا

  اولین سیگاربرگ چرچیل دست پیچ ایرانی با 100 درصد برگ کوبایی تولید محدود توسط ماسترو رحیمی

 

 

 

 

خواندن 1712 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 24 اسفند 1398 11:56

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید