این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

معرفی انواع سیگار برگ| قسمت دوم

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

 جهت مشاهده توضیحات در مورد هر سیگار برگ روی تیتر های زیر کلیک کنید:
41 - سیگار برگ Toscano Modigliani
42 - سیگار برگ Toscano Granduca Di Toscana Cosimo i
43 - سیگار برگ Toscano Extravecchio
44 - سیگار برگ Toscano Toscanello Blu Anice
45 - سیگار برگ Toscano Toscanello Bianco
46 - سیگار برگ Toscanello Verde Limoncello
47 - سیگار برگ Partagas Corona Senio
48 - سیگار برگ Partagas Serie D No.3 ( LE 2006 )
49 - سیگار برگ Partagas Serie P No.2
50 - سیگار برگ Partagas Coronas Junior
51- سیگار برگ Partagas De Luxe
52 - سیگار برگ Partagas Petit Bouquets
53 - سیگار برگ De Cabanas Carbajal Suaves
54 - سیگار برگ De Cabanas Carbajal Belvederes


 41 - Toscano Modigliani

در حالت خاموش ، رایحه چرمی ، خاکی و زمینی و کمی بادامی دارد .در ابتدای اسموک طعمی نمکی و در عین حال شیرین و ملیح دارد بهمراه روایح چوبی ، فلفلی و چرمی و اندکی میوه های خشک شده .در ادامه اسموک ، طعم نمکی و شور همچنان باقی می ماند اما قسمت شیرین و ملیح جای خود را به طعم تندی و کمی تلخی میدهد و همچنان روایح چوبی و میوه های خشک شده مانند بادام و فندق به مشام میرسد و در این قسمت شاهد حضور طعم و عطر کاکائو در پس زمینه نیز هستیم .سیگاری پیچیده هم از لحاظ طعم و هم عطر .گیرایی متوسط به بالا .

Pack Size : ۵ Cigars
Origin : Lucca , Italy
Strength : Mellow-Medium Bodied
Aroma : Cedar, Dried Fruit, Malt
Palate : Slightly Sweet
Aging : ۶ Months
Release Year : ۲۰۱۰
WRAPPER : Italian Kentucky
BINDER : No Binder
FILLER : Foreign Kentucky

سیگار برگ TOSCANO-MODIGLIANI


42 - Toscano Granduca Di Toscana Cosimo I

در حالت خاموش ، رایحه خاکی ، زمینی و کمی چرمی دارد .در ابتدای اسموک ترکیبی از طعم های نمکی و تندی و کمی تلخی را حس خواهید کرد بهمراه روایح زمینی و چوبی .در ادامه اسموک طعم تندی و تلخی محسوس تر می شود در حالیکه روایح فلفلی و چرمی بهمراه رایحه خاکی و زمینی ، خودنمایی میکنند .

گیرایی متوسط به بالا

Producer: Manifatture Sigaro Toscano
Wrapper: Italian
Filler: Import
Construction: Short Filler
Manufacture: Machine-made
Length: 155 mm
Maturation: 6 months
Packaging: 5 pieces

سیگار برگ TOSCANO GRANDUCA DI TOSCANA COSIMO I


43 - Toscano Extravecchio

در حالت خاموش ، رایحه چرم و مواد معدنی دارد .در ابتدای اسموک طعمی نمکی با روایح گیاهان دارویی و خاک گلدان را حس خواهید کرد .در ادامه اسموک ، طعم نمکی همچنان پابرجاست و رگه هایی از نت های میوه های خشک شده ظاهر میشوند .

گیرایی متوسط رو به بالا
Producer: Manifatture Sigaro Toscano
Wrapper: Italian
Filler: Italian
Construction: Short Filler
Manufacture: Machine-made
Length: 155 mm
Maturation: 9 months
Packaging: 5 and 20 pieces

سیگار برگ Toscano Extravecchio


44 - Toscano Toscaanello Blu Anice

از پشگامان تولیدات این کمپانی در سال ۲۰۰۱ میلادی می باشد .
ترکیبی خاص و یکتا از تزویج توتون های ایتالیایی و آمریکای جنوبی و کنتاکی که بطرز استادانه ای با طعم رازیانه همراه شده است .
با پروفایل طعمی شاداب و شفاف از رازیانه ، مرکبات ، نوشیدنی های ..... و نعنا بهمراه شیرینی ملیح و ملایم .
سیگاری با گیرایی متوسط به بالا جهت اسموک هاب کوتاه مدت و یا کسانیکه طرفدار سیگارهای توسکانی هستند اما گیرایی بالای آنها برایشان زیاد است .

ORIGIN Cava de' Tirreni, Italy
WRAPPER Foreign Kentucky
BINDER No Binder
FILLER Blend of Italian & Foreign Kentucky
Strength Mellow Bodied
Aroma Citrus, Licorice, Peppermint
Palate Refreshing, Slightly Sweet
Aging ۳ Months
Release Year ۲۰۰۱

سیگار برگ Toscano-Toscaanello


 45 - Toscano Toscanello Bianco

سیگاری است با طول ۳ اینچ و رینگ گیج ۳۸ از سری تولیدات :Toscanello از برند محبوب ایتالیایی :Toscano تهیه شده از برگ های توتون کنتاکی آمریکای شمالی و ایتالیا .
سیگاری تماما تشکیل شده از توتون کنتاکی ، چه لایه بیرونی و چه لایه درونی آن .با طعم :Grappa نوعی نوشیدنی تخمیری ایتالیایی که مزه ای خاص و دلپذیر به آن بخشیده است بهمراه بوی محیطی مناسب .
برگ های توتون استفاده شده در ساخت این سیگار حداقل به مدت یک سال کهنه شده اند.سیگاری مناسب اسموک های کوتاه و یا دوستداران سیگارهای توسکانی که گیرایی بالای آنها برایشان زیاد است .

سیگار برگ Toscano Toscanello Bianco


 46 - Toscanello Verde Limoncello

سیگاری کوتاه با ظاهری قدیمی و روستیک با لایه بیرونی قهوه ای تیره روغنی با رگه های نمایان بر روی آن ، انتهای سیگار قطر بیشتری نسبت به ابتدای آن دارد ، بدون کلاهک ، که این امر باعث می‌شود نیازی به کات کردن آن نباشد .
با ساختاری متراکم و مسیر عبور هوایی مناسب جهت داشتن یک اسموک با کیفیت .
با رایحه ای شیرین با عطر خاص خود که در نتیجه طعم دار شدن با نوشیدنی خاص ایتالیایی‌ها یعنی :Limoncellp می باشد که این نوشیدنی ترکیبی از شکر و آبلیمو و الکل است .
عطر و طعمی خاص که شاید همه پسند نباشد .در حالت خاموش مسیر عبور هوایی مناسب و طعمی شیرین و خاکی و زمینی دارد .
در حین اسموک طعم شیرین نوشیدنی خاص ایتالیایی به صورتی ملیح و ملایم به همراه رگه هایی از حضور رازیانه و دیگر نوشیدنی ایتالیایی یعنی :Sambuca را حس خواهید کرد .
دارای رایحه ای متناسب با طعم خود می باشد و شاید اندکی عطر وانیل را در آن حس کنید .مناسب دوستداران سیگارهای توسکانی که گیرایی آنها برایشان زیاد است و آروماتیک پسندان .

Vitola: Half-Cheroot (3”x 33)
Origin: Italy
Wrapper: Italian Kentucky
Binder: None
Filler: Italian, South American, and Far East Kent
Body: Mild
Rating (out of 10): 9.8

سیگار برگ Toscanello Verde Limoncello


 47 - Partagas Corona Senio

 سیگاری از برندی پرطرفدار که به خاطر طعم وانیلی و پوست پرتقالی محصولات آن محبوبیت زیادی دارد .
دارای مسیر عبور هوایی مناسبی است که باعث سوختن آرام و یک دست آن تا انتهای اسموک ، بدون نگرانی از بابت خاموش شدن های متوالی می شود .
به طور کلی محصولات این برند از ۹۰% سیگارهای موجود در بازار دارای کیفیت و نحوه سوختن بهتری می باشد .
دارای بافت و ساختاری یکنواخت و یکدست و متراکم و مناسب است که باعث حفظ ساختار این سیگار در طول مدت استفاده می‌شود .
در قسمت ابتدایی اسموک با طعمی از ادویه و چرم مواجه خواهید شد و کمی بعد می توان طعم همیشگی محصولات پارساگاس یعنی وانیل و پوست لیمو را حس کرد .
در قسمت دوم اسموک طعم های ملایم توتون چرم و نان تست قابل حس هستند و طعم‌های قسمت اول نیز همچنان در پس زمینه شما را همراهی می‌کنند ، و در این مرحله گیرایی متوسط این سیگار آرام آرام خود را بروز می‌دهد .
در قسمت سوم با حجم زیادی از طعم های چرمی مواجه هستید به همراه طعم توتون و نان تست از قسمت قبل و به طرز بسیار نامحسوسی طعم واانیل و پوست لیمو را نیز شاید بتوانید در انتهای اسموک حس کنید .
به عنوان سیگاری با کیفیت با لایه ای از چوب سدار و در یک غلاف فلزی نمونه ای مناسب از محصولات این برند برای شروع آشنایی با تولیدات این برند می باشد ، دارای ویژگی های خاص محصولات پارتاگاس با گیرایی ملایم و متوسط و پیچیدگی پروفایل طعمی مناسب می باشد .

ساخت : دست پیچ کوبا
فرمت : Eminentes
وزن : ۸.۴۶ گرم
طول : ۱۳۲ میلیمتر
رینگ گیج : ۴۲
امتیاز : ۸ از ۱۰

سیگار برگ Partagas Corona Senior


48 -Partagas Serie D No.3 ( LE 2006 )

ارائه جدیدی از ورژن سال ۲۰۰۱ این سیگار و با کیفیت برتر خاص این برند .با ظاهری جذاب و فریبنده و دلنشین که جزء سیگارهایی با اندازه بزرگ محسوب می‌شود از لحاظ رینگ گیج مناسب برای دوستداران این گونه سیگار ها ، با لایه بیرونی تیره از نوع :Maduro با خواص و ویژگی های خاص خود ، که این لایه بیرونی حداقل به مدت دو سال کهنه شده است ، با ظاهری کاملاً قدیمی و روستیک که رگه هایی قابل مشاهده خاصی روی آن وجود ندارد .

در حالت خاموش رایحه ای چوبی و ملاس ( شیره قند ) مانند و رگه‌هایی از انبار کاه به مشام می‌رسد .ساختاری با تراکمی مناسب با کلاهکی سه لایه که به استادی بر بالای آن قرار گرفته است .مسیر عبور هوایی بسیار مناسب بدون نیاز به هیچگونه فشار جهت اسموک آن .پروفایل طعمی در حالت خاموش ترکیبی از ملاس ، عسل ، کاکائو و چرم می باشد .
در قسمت ابتدایی اسموک طعم ملاس و چای اولانگ به همراه چرم و کاکائو بر روی پرزهای چشایی شما می نشیند ، با گیرایی ملایم در ابتدای اسموک و حجم دود زیاد که بسیاری علاقه مند به این مقدار حجم دود در حین اسموک هستند ، در این قسمت از اسموک شاید بر روی زبان خود احساس کمی خشکی و گسی کنید ، همانند گسی حاصل از نوشیدن چای سیاه مرغوب و باکیفیت که شاید حتی بر روی لبان خود نیز بتوانید آن را حس کنید ، پیشنهاد می شود پس از درک و احساس کامل این ویژگی با نوشیدن جرعه‌ای از نوشیدنی مورد علاقه خود ، دهان خود را تازه کنید برای ادامه اسموک .
در قسمت میانی اسموک طعم شیرین ملاس کم کم ، کمرنگ می شود و جای خود را به طعم های چرمی ، زمینی و چای می دهد ، در این مرحله طعم کاکائو حضور پررنگ تری از خود را به نمایش می گذارد ، گیرای سیگار بیشتر می شود .
در قسمت پایانی اسموک طعم کاکائو غالب است و در پی آن طعم های چرمی و زمینی ایفای نقش می‌کنند ، شیرینی ملاس کاملا از بین رفته و فقط رگه‌هایی از طعم چای حضور دارد ، گرایی به بالاترین حد خود می رسد ، اما در کل این سیگار دارای گیرایی متوسطه می باشد .
حجم دود زیادی فضای اطراف را فرا می‌گیرد که اگر در فضای سربسته حضور داشته باشید این حجم دود کاملاً مشهود می‌باشد .
تا مدتی بعد از اسموک طعم چرم و کاکائو و چای بر روی زبان شما خواهد ماند .سیگاری که هرچه کهنه و قدیمی تر شود کیفیت و ویژگی های خاص خود را بهتر بروز خواهد داد .دو باندرول یکی به رنگ قرمز در بالا و دیگری به رنگ مشکی و طلایی در پایین بر روی سیگار خودنمایی می‌کنند که نشان از کیفیت بالای این سیگار دارند.

ساخت : دست پیچ کوبا
فرمت : Corona Gorda
وزن : ۱۱.۴۱ گرم
طول : ۱۴۳ میلیمتر
رینگ گیج : ۴۶
امتیاز ۸ از ۱۰

 

سیگار برگ Partagas-Serie


 49 - Partagas Serie P No.2

این سیگار نمونه بارزی از پیشرفت و بهبود کیفیت در طول زمان را نشان می‌دهد ، سیگاری که در ابتدا با نام :Partagas piramide شناخته می شد و در سال ۲۰۰۰ روانه بازار شد و در همان ابتدا در رده بندی دنیای سیگار از ۱۰۰ امتیاز ممکن ، نمره بالای ۸۰ را از آن خود کرد ، به دلیل محبوبیت در بین عموم جامعه ، نام آن تغییر کرد و تحت نام :Partagas Serie P No.2 شناخته شد و همچنان دارای امتیاز بالایی بود ، نمونه های تولیدی سال ۲۰۰۶ آن امتیاز ۹۰ را از آن خود کردند در سال ۲۰۰۹ امتیاز ۹۱ و در سال ۲۰۱۰ امتیاز ۹۴ را کسب کرد و در سال ۲۰۱۱ در بین ۲۵ سیگار برتر سال قرار گرفت ، پیشرفتی آشکار و محسوس که همچنان ادامه دارد .
سیگاری با کیفیت از برند قدیمی که در سال ۱۸۴۵ توسط :Don Jaime Partagas بنا نهاده شده است .
با لایه بیرونی روغنی و درخشنده و باکیفیت و مسیر عبور هوایی مناسب .
دارای پروفایل طعمی کلی شکلات شیری ، کارامل ، بادام زمینی که کاملاً در طول مدت زمان اسموک سیگار محسوس هستند و در انتهای سیگار با طعم های خاص سیگارهای کوبایی و رازیانه و فلفل مواجه خواهید شد که اگر از تکنیک :Retrohale
در اسموک خود بهره ببرید به پیچیدگی ها و جذابیت های طعمی بیشتر نیز دست پیدا خواهید کرد .
دارای حجم دود مناسبی است که علاقه‌مندان خود را راضی نگه می دارد .
دارای شیرینی طبیعی ملیحی میباشد که هر چه به انتهای اسموک نزدیک تر می شوید حضور آن کمرنگ تر شده و گیرایی سیگار افزایش پیدا میکنه .
به دلیل کیفیت برگهای توتون مصرفی و ساختار و تراکم مناسب آن ، به راحتی می سوزد و نگرانی بابت خاموش شدن های متوالی سیگار نخواهید داشت .
برخی این سیگار را با سیگار محبوب : Montecristo No.2 مقایسه کرده و بسیاری این سیگار را حتی از آن نیز بالاتر و بهتر می داند ، اگرچه از لحاظ کلی دو سیگار کاملا متفاوت می باشند یکی با پروفایل کلی ملایم و ترد تر و دیگری قوی‌ و گیراتر .
پیشنهاد می‌شود در حین اسموک کام های محکم و متوالی از سیگار نگیرید تا باعث بالا رفتن حرارت و داغ سوختن آن نشوید و بتوانید اسموکی آرام و خنک و لذت بخش داشته باشید و در این صورت درک بهتری از طعم و مزه و عطر سیگار نیز خواهید داشت .

ساخت : دست پیچ کوبا
فرمت : Piramide
وزن : ۱۴.۲۶ گرم
طول : ۱۵۶ میلی متر
رینگ گیج : ۵۲
امتیاز : ۹ از ۱۰

 

سیگار برگ Partagas-Serie-P-No.2


 50 - Partagas Coronas Junior

 سیگاری متفاوت از برند محبوب پارتاگاس که تا سال ۲۰۰۲ به صورت ماشینی پیچیده میشده است و در داخل تیوب زرد رنگ آلومینیومی به بازار ارائه می شود .دارای لایه بیرونی قهوه ای فندقی روغنی میباشد که کلیه برگهای توتون استفاده شده در تهیه سیگار از منطقه :Vuelta Abajo می باشد .در حالت خاموش دارای رایحه انبارکاه ، چوب سدار و میوه ای می باشد .پروفایل کلی طعمی در ابتدا شامل طعم های زمینی و خاکی ، چوب نمناک و کمی طعم گیلاس است ، در انتهای اسموک تلخی و تندی خاص سیگارهای کوبایی را حس خواهید کرد و وجود رگه هایی از طعم های میوه مانند توت فرنگی و پرتقالی با استفاده از تکنیک :Retrohale که وجود آنها در سیگار های کوبایی کم یاب و نایاب است .در کل سیگاری است با طعم کلی و مختص سیگارهای این برند که نوعی طعم خاکی و زمینی با گیرایی خوب و متوسط رو به بالا .
پیشنهاد می شود این سیگار حداقل به مدت ۲ سال کهنه شده باشد .

ساخت : ماشین پیچ کوبا ( تا سال ۲۰۰۲ )
فرمت : Coronitas
وزن : ۶.۷۲ گرم
طول : ۱۱۷ میلی متر
رینگ گیج : ۴۰
امتیاز : ۷.۸ از ۱۰

سیگار برگ Partagas-Coronas-Junior


 51- Partagas De Luxe

محصول که تا سال ۲۰۰۲ به صورت ماشینی تولید میشده است و از سال ۲۰۱۰ در داخل یک تیوب زرد رنگ آلومینیومی به بازار مصرف ارائه می شود .
پروفایل عطری این سیگار در حالت خاموش شرح زیر است :
کلاهک سیگار : عطر و رایحه کاکائو ، عسل ، کاپوچینو و چوب سدار .
بدنه سیگار : عطر و رایحه کوکی ، قهوه ،کاکائو ، چوب .
انتهای سیگار : عطر و رایحه خاکی و زمینی فندق ، چوب سدار ، نان خمیر ترش .
دارای لایه بیرونی شکلاتی تیره روغنی و مخملی با رگه هایی کم و نامحسوس و با کیفیت بالا و مسیر عبور هوایی و تراکم و ساختاری مناسب می باشد.در ابتدای اسموک با پروفایل طعمی خامه شیرین و کمی چوبی مواجه هستید به همراه طعم های چرمی و کمی نان با یک شیرینی ملیح و ملایم و رگه‌هایی از مرکبات .در ادامه مسیر گیرایی سیگار افزایش یافته و پروفایل طعمی تا حدی بدون تغییر ادامه پیدا می کند .در انتهای اسموک با طعم خامه ای نعنایی غافلگیر خواهید شد .پبشنهاد می‌شود سیگار حداقل دو سال کهنه شود .

ساخت : ماشین‌پیچ کوبا ( تا سال ۲۰۰۲ )
فرمت : Cremas
طول : ۱۴۰ میلی متر
رینگ گیج : ۴۰
امتیاز : ۷ از ۱۰

سیگار برگ Partagas De Luxe


52 - Partagas Petit Bouquets

 

سیگاری کوچک از برند محبوب پارتاگاس مناسب برای اسموک های کوتاه و در عین حال با کیفیت در ساعات مختلف شبانه روز .
با لایه بیرونی به رنگ قهوه ای روشن از نوع :Colorado که در روکشی پلاستیکی ارائه می شود .
در حالت خاموش دارای پروفایل عطری فندقی خامه ای ملایم و کمی رگه‌هایی از رایحه گوشت می باشد .
در ابتدای اسموک با حالتی از ادویه ای و خاکی و زمینی مواجه خواهید شد که در ابتدا شاید کمی خشک و خشن باشد ولی در ادامه ملایم‌تر خواهد شد .
در ادامه اسموک عطر و طعم چوبی نیز به پروفایل طعمی آن اضافه می‌شود ، در این مرحله کمی عطر و رایحه برگ بو و چای سیاه نیز حس خواهید کرد .
هرچه به سمت انتهای اسموک پیشروی کنید طعم های روست داده شده مانند دان قهوه اسپرسو روست شده به همراه گیرایی سیگار افزایش پیدا می‌کند ، به همراه عطر و رایحه گیاهان معطر و دارویی .
به عنوان یک سیگار کوچک دارای گیرایی قابل قبولی است ، پس گول ظاهر آن را نخورید .با اینکه سیگاری کهنه شده و قدیمی است اما اسموک تازه و با طراوتی دارد ، البته اگر در شرایط مناسب نگهداری شده باشد .مسیر عبور هوایی کمی فشرده اما مناسب است .
سیگاری است که پیشنهاد می‌شود حداقل به مدت سه سال کهنه شود اما با درنظر گرفتن اینکه اینکه این سیگار تا سال ۲۰۰۳ تولید شده است و پس از آن تولید آن متوقف شده پس نگرانی بابت قدیمی و کهنه بودن آن نخواهید داشت .

ساخت : ماشین پیچ ، کوبا
فرمت : Infantes
طول : ۹۸ میلیمتر
رینگ گیج : ۳۷

سیگار برگ Partagas-Petit-Bouquets


 53 - De Cabanas Carbajal Suaves

 یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی هاباناس که البته خود دارای سابقه بسیار طولانی و تاریخی میباشد در سال ۱۷۹۸ توسط فردی اسپانیایی به نام :Francisco Álvarez Cabañas تاسیس شد و سال ۱۸۱۰ به طور رسمی شروع به تولید سیگار برگ های کوبایی کرد ، تا سال ۱۹۶۲ به فعالیت خود ادامه داد و بعد از آن برای مدتی فعالیت خود را تعطیل کرد و مجدداً در سال ۱۹۸۹ شروع به فعالیت کرده است .
نکته حائز اهمیت درباره این برند این است که در حال حاضر دیگر وجود خارجی ندارد چراکه تا سال ۲۰۰۵ فعالیت داشته است و از آن تاریخ به بعد فعالیت آن متوقف شده است .با اینکه اکثر سیگار های تولیدی آن ماشین پیچ هستند اما تمام برگهای توتون استفاده شده در تولید آنها از بهترین برگ های موجود در منطقه :Vuelta Abajo می باشند
توجه داشته باشید که برند مشابهی با همین نام در دنیای سیگار برگ وجود دارد با این تفاوت که آن متعلق به کمپانی هاباناس و کوبایی نمی باشد پس در خرید سیگار های این برند حتماً به باندرول استاندارد آن توجه داشته باشید .
De Cabanas Carbajal Suaves

سیگاری است با پروفایل طعمی میوه ای و شیرین اگر به طور مناسبی نگهداری شده باشد و توصیه شده که حداقل به مدت ۳ سال کهنه شده باشد که با توجه به توقف تولید سیگارهای این برند در سال ۲۰۰۵ ، نگرانی بابت کهنه بودن آنها وجود ندارد .
سیگارهای موجود در فروشگاه پاسارگاد همگی از نمونه های کهنه و با کیفیت می باشند .

ساخت : ماشین پیچ کوبا ( در سال ۲۰۰۲ تولید آن متوقف شده است )
فرمت : Short Pantela
طول : ۱۱۷ میلی متر
رینگ گیج : ۳۵

سیگار برگ De-Cabanas-CarbajalSuaves


 54 - De Cabanas Carbajal Belvederes

 De Cabanas Carbajal Suaves :

یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی هاباناس که البته خود دارای سابقه بسیار طولانی و تاریخی میباشد در سال ۱۷۹۸ توسط فردی اسپانیایی به نام :Francisco Álvarez Cabañas تاسیس شد و سال ۱۸۱۰ به طور رسمی شروع به تولید سیگار برگ های کوبایی کرد ، تا سال ۱۹۶۲ به فعالیت خود ادامه داد و بعد از آن برای مدتی فعالیت خود را تعطیل کرد و مجدداً در سال ۱۹۸۹ شروع به فعالیت کرده است .
نکته حائز اهمیت درباره این برند این است که در حال حاضر دیگر وجود خارجی ندارد چراکه تا سال ۲۰۰۵ فعالیت داشته است و از آن تاریخ به بعد فعالیت آن متوقف شده است .با اینکه اکثر سیگار های تولیدی آن ماشین پیچ هستند اما تمام برگهای توتون استفاده شده در تولید آنها از بهترین برگ های موجود در منطقه : Vuelta Abajo می باشند .
توجه داشته باشید که برند مشابهی با همین نام در دنیای سیگار برگ وجود دارد با این تفاوت که آن متعلق به کمپانی هاباناس و کوبایی نمی باشد پس در خرید سیگار های این برند حتماً به باندرول استاندارد آن توجه داشته باشید .

 De Cabanas Carbajal Belvederes

سیگاری است با پروفایل طعمی میوه ای و شیرین اگر به طور مناسبی نگهداری شده باشد و توصیه شده که حداقل به مدت ۳ سال کهنه شده باشد که با توجه به توقف تولید سیگارهای این برند در سال ۲۰۰۵ ، نگرانی بابت کهنه بودن آنها وجود ندارد .
سیگارهای موجود در فروشگاه پاسارگاد همگی از نمونه های کهنه و با کیفیت می باشند .

ساخت : دست پیچ کوبا ( در سال ۲۰۰۵ تولید آن متوقف شده )
فرمت : Short Pnatela ( Belvederes )
طول : ۱۲۵ میلی متر
رینگ گیج : ۳۹

سیگار برگ De-Cabanas-Carbajal-Belvederes


 

 

 

 

 

 


 

خواندن 184 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 مرداد 1399 13:33

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید