این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند
ساعت کار ۱۱ صبح تا ۸ شب | تعطیلات فقط با هماهنگی ۰۹۳۵۲۲۰۰۰۷۷

هومیدورهای مسافرتی مخصوص سیگار

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اندازه کوچک این گونه هومیدور ها فرآیند رطوبت رسانی مناسب را به چالشی بزرگ تبدیل می کند .

حجم هوای موجود در آنها ، کم است که همین امر می تواند موجب افزایش رطوبت داخل هومیدور به طور ناخواسته و در مدت زمان کوتاهی ، شود .

به علاوه در این گونه هومیدورها ، به علت فضای کم ، سیگارها در کنار هم به صورت متراکم و نزدیک به منبع رطوبت رسان تعبیه شده در داخل هومیدور قرار می‌گیرند که این امر می‌تواند باعث ایجاد اثری نامطلوب به نام Soggy Wrapper یعنی مرطوب و نرم شدن لایه بیرونی سیگار ها به صورت نامطلوب گردد .

علاوه بر این ها ، تغییرات دما در طول سفر در نقاط مختلف جغرافیایی و مکانی بر روی میزان رطوبت داخل هومیدور ، تاثیرگذار است .

ظاهر بیرونی این هومیدور ها شاید برای بسیاری مهم و زیبایی و جذابیت آنها یکی از فاکتورهای اصلی خرید این گونه همین دوره ها باشد ، اما برای گروهی دیگر ، کیفیت و کارایی آن در شرایط گوناگون و سخت ، عامل اصلی در انتخاب یک هومیدور مسافرتی می باشد .

برخی افراد برای سفرهای کوتاه چند روزه تعداد سیگار محدودی با خود به همراه می برند و برخی دیگر برای سفرهای طولانی تر نیاز به تعداد سیگار بیشتری دارند .

توصیه می شود برای به همراه بردن تعداد سیگار محدود از از غلاف های تکی ، دو تایی و یا سه تایی با کیفیت مناسب جهت حمل و نقل سیگارهای خود استفاده کنید و در سفرهای طولانی تر و نیازمند به تعداد سیگار بیشتر از هومیدورهای مسافرتی با ظرفیت بالاتر بهره ببرید .

درباره غلاف های مخصوص حمل سیگار ، تنوع و چگونگی کیفیت آنها قبلاً بحث شده است ، در این گونه موارد نیاز به تامین رطوبت سیگارها در طول استفاده از آنها در صورت استفاده از غلاف های مناسب و عایق شده نیست .

جهت حمل تعداد بیشتر سیگار در مدت زمان طولانی تر ، استفاده از هومیدورهای مسافرتی که اکثراً بدنه آنها از جنس پلاستیک بوده و در داخل آن برای حفاظت از سیگار های شما از فوم استفاده شده است توصیه می گردد.

این هومیدورهای مسافرتی به خوبی در برابر تلفات رطوبتی عایق بندی شده‌اند ، پس از این بابت ، نگرانی نخواهید داشت .

توصیه می‌شود در هنگام چیدن سیگارها در داخل هومیدور ، در ردیف های نزدیک به منبع رطوبت ساز ، سیگار قرار ندهید تا دچار مشکل نرم شدن لایه بیرونی سیگار های خود ، نشوید .

توصیه دیگر اینکه اگر تعداد سیگار زیادی به همراه دارید و در دو یا سه لایه با استفاده از محافظ های فومی داخل هومیدور ، سیگارها را قرار داده‌اید ، به جای استفاده از منبع رطوبت رسان تعبیه شده داخلی ، از از یک یا دو ورقه چوب سدار اسپانیایی مرطوب در بین لایه های فومی و برای هر ردیف سیگار ، استفاده کنید ، این ورقه های چوب سدار مرطوب به آرامی رطوبت خود را به محیط انتقال داده و می توانند در حدود ۳ تا ۵ هفته بسته به نوع هومیدور و تعداد سیگار قرار گرفته شده در آن ، رطوبت مورد نیاز شما را تامین کنند ، به این طریق مشکل قرار گرفتن سیگارها در معرض رطوبت زیاد برطرف می‌شود

اینگونه هومیدورهای مسافرتی پلاستیکی برخلاف ظاهر نه چندان زیبا و جذاب خود ، کارایی بسیار مناسبی برای به همراه داشتن سیگارها در طول سفر و محافظت و رطوبت رسانی به آنها را ، دارند .

خواندن 556 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 13:11

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید